strony internetowe łódź

Projektowanie stron internetowych Łódź. Strona WWW jest podstawą w każdej firmie, która stawia na nowoczesność.

Niemalże nie ma już branż, w których jej posiadanie nie byłoby wskazane. Zdecydowanie warto taką stronę posiadać zarówno w przypadku, gdy prowadzimy regularną sprzedaż produktów, jak również wtedy, gdy nasza działalność jest typowo usługowa. Posiadanie profesjonalnej strony www przy prowadzonej działalności gospodarczej jest obecnie niezbędnym standardem. Zapraszamy do Łodzi oraz zapoznania się z naszym dorobkiem w zakresie projektowania stron internetowych.

Od pomysłu do pieniędzy, czyli jak zaprojektujemy Twoją stronę www?

Kluczem do zwiększenia zysków Twojego brandu jest strona internetowa. Czy chcesz czy nie - musisz wziąć to pod uwagę w swoim planie marketingowym. Bez obaw - nie będziesz musiał robić tego sam! Nasi specjaliści ułatwią Ci to zadanie. Wykonamy projektowanie stron internetowych w oparciu o szereg kroków, które szybko przełożą się na realizację Twojego celu marketingowego.

analiza potrzeb

Zanim przystąpimy do realizacji projektu, przygotowujemy jego zarys. Dostosowujemy go do Twoich oczekiwań, ale też głęboko analizujemy pod kątem przystępności zawartości witryny i ruchu na niej. Bierzemy też pod uwagę wszystkie istotne założenia programistyczne, analizując je pod kątem wydajności, przystępności i ergonomii. Dużo czasu poświęcamy szacie graficznej, która nie tylko musi się odpowiednio prezentować, ale również tworzyć artystyczną całość w połączeniu z zawartą na stronie treścią.

programowanie

Gdy już mamy gotowy projekt, będziemy go konwertować do kodu HTML. Podczas procesu konwersji zadbamy o to, by kod Twojej witryny był w pełni zoptymalizowany. Oznacza to, że przygotowana przez nas strona będzie w pełni kompatybilna z systemami ustalającymi pozycję strony w rankingu Google. Dzięki nam nie tylko wejdziesz w posiadanie rozbudowanej i ciekawej strony www, ale też już na starcie będzie Ci łatwiej osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce.

hosting

Na koniec zainstalujemy Twoją stronę www na wybranym serwerze. Bez obaw - mamy w tym spore doświadczenie. Oczywiście podczas przygotowywania hostingu będziemy stale w kontakcie. Pamiętaj, że zawsze sugerujemy się tym, co masz nam do powiedzenia. Specjalnie dla Ciebie dobierzemy odpowiednie parametry hostingu, dzięki którym będziesz mógł dotrzeć ze swoją ofertą do setek a nawet tysięcy osób jednocześnie.

projektowanie strony www

Kolejnym krokiem który podejmujemy przy współpracy z Tobą jest finalne projektowanie strony internetowej. Co ważne - czynność ta nie obejmuje wyłącznie wyglądu interfejsu strony. Wręcz przeciwnie - bardzo duży nacisk kładziemy tu między innymi na sposób nawigacji pomiędzy konkretnymi podstronami. Tworzymy finalny projekt, który jeśli zostanie przez Ciebie zatwierdzony, będzie przez nas zrealizowany.

dodatki

Gdy mamy już gotowy zarys kodu HTML Twojej strony, będziemy robić wszystko, by była ona jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnych odbiorców. "Ubierzemy" ją w odpowiednie aplikacje, dzięki którym Twoja witryna będzie jeszcze ciekawsza. Chcesz mieć swój własny sklep internetowy? Nie ma problemu - odpowiednie oprogramowanie zainstalujemy na Twojej stronie.

Dlaczego warto wybrać nas?

Ponieważ projektowanie stron internetowych to nasza specjalność. Co więcej - podczas realizacji zamówienia stale będziemy w kontakcie, uwzględniając tym samym Twoje oczekiwania. Nie jesteśmy tylko realizatorem usługi. Chcemy być dla Ciebie partnerem, który bierze pod uwagę wszystko, co tylko masz do powiedzenia. Chcemy zawiązać z Tobą relację. Zgadzasz się?